<رستوران فرد جوان | Farde Javan Restaurant>

تماس با ما

 

 

به رستوران فرد جوان خوش آمدید

در حالی که به نورپردازی آرامی و نوستالژیکی که روحت را نوازش می دهد نگاه می کنی،با خود فکر می کنی که چرا برای حس کردن این لحظه ها کمتر به فرد جوان نمیامده ای؟ غرق در این افکار هستی که عطر خوش غذای داغ و تازه خاطرات کمرنگ و فراموش شده ای را به یادت می آورد و لحظه ای حس می کنی که منقل پدربزرگت به راه شده است و گوشت تازه گوسفندی کباب می شود،به خودت که می آیی صورت شاد و خندان خانواده ات را میبینی که در کنار تو در یکی از با شکوه ترین رستورانهای تهران بهترین و به یادماندنی ترین لحظه هایشان را سپری می کنند.

بله اینجا رستوران فرد جوان است و این سناریوی بسیاری از کسانی است که می خواهند با عزیزانشان در یک فضای آرام و صمیمی با بهترین پذیرایی لحظه های به یادماندنی را تجربه کنند.

باور داریم که میهمان شدن در فضایی آرام و زیبا و پذیرایی شدن با بهترینها حق ایرانیهاست همین باور هم ما را بر آن داشت در رستورانی کلاسیک و با غذاهای نمونه،طبخ شده از بهترین مواد اولیه و خدماتی در خور میهمانان فرد جوان پذیرایتان باشیم.

  • خواست فرد جوان احترام به سنت میزبانی ایرانیست،مفتخر به میزبانی شما هستیم

این رویا نیست حقیقت غذای ایرانی را بچشید

  • دوستان گرامی در صورت تمایل میتوانید با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در امر خدمت گزاری بهتر به شما عزیزان یاری رسانید

 

شماره تماس : ۶۶۴۶۴۱۴۰۶۶۹۶۰۸۴۱

ایمیل : info@fardejavan.com

آدرس : تهران ، خیابان لبافی نژاد ، شماره ۱۹۶